Навивачите на Ливерпул на скап начин ги провоцираа играчите на Манчестер (Видео)

Додека Црвените ѓаволи тренираа во Австралија, над главите им леташе авион со провокативна порака.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *