Не ја трпат Омонија – Навивачи на АПОЕЛ приредија спектакл за Црвена ѕвезда (Видео)

Познато е големото ривалство на двата клуба од Никозија, а уште еднаш се потврди на дело при пристигнувањето на „црвено-белите“ од Белград.

Слични вести...