Не може без Македонци – Ираола ќе му биде тренер на Димитриевски во Рајо Валјекано

Поранешниот стратег на АЕК Ларнака соработуваше со Тричковски и Мојсов, а сега е именуван за нов кормилар на шпанскиот второлигаш од Мадрид

Слични вести...