Не ги пропуштајте Квотите на денот, и тоа „само за“ 9.99!

Кога има мечеви од Лигата на шампионите, посебен предизвик е да се одиграат и Квоти на денот. Манчестер сити гостува кај Бриж во дуел на кој гостите се големи фаворити, па се очекува да го „скршат“ отпорот на белгискиот првак. Сити треба да даде барем еден гол во првото полувреме, а на крајот да има постигнато три или повеќе погодоци за да биде добитна комбинацијата која вреди коефициент 2.50.

ПСЖ не треба да загуби од Лајпциг на „Паркот на принцовите“ во дуел на кој ќе има меѓу три и шест голови, за да биде добитна квотата од 2.05.

Ако некаде може да очекуваме голови во ЛШ, тоа сигурно е на дуелот Ајакс – Борусија Дортмунд. Двете напаѓачки екипи треба да одиграат 1-3 I & 1-3 II за да биде добитна квотата од 1.95. Доколку ги одиграте сите три Квоти на денот на еден тикет, вкупниот коефициент кој ќе го добиете ќе изнесува 9.99, што значи дека само за 100 вложени денари, добивката ќе ви биде точно 999 денари.

 

- Оглас -

Најнови вести