Не им го спомнувајте страшниот Канаѓанец, им даде пет гола за четири дена (Видео)

Ризеспор повторно загуби од Бешикташ вечерва со 1:0 во куп-меч во Турција и пак примија гол од играчот што им станува вистински кошмар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *