Некогаш беше најголем тениски талент, денеска дочека четвртфинале на Ролан Гарос по 10 години

Анастасија Пављученкова успеа да се пласира меѓу најдобрите 8 на гренслемот во Париз по цела деценија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *