Нема посмешно – Си дремеше на контрата на противникот, па ги искара соиграчите за примениот гол (Видео)

Ноншалантно си трчаше полека, па потоа виновни му беа соиграчите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *