Неочекуван проблем за кошаркарите во олимпиското село (фото)

Дел од натпреварите во Токио веќе започнаа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *