Нервозата расте, Куман предизвика скандал на прес-конференција

Холандскиот стручњак ова го направил без знаење на клубот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *