Неверојатен гол во НХЛ-лигата кој мора да се види (Видео)

Нешто како Марадона пред 35 години против Англија, само уште подобро и со лизгалки на нозете.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *