Неверојатна завршница: Ливерпул даде гол во 93 минута, ВАР системот за милиметар го поништи (Фото)

Мерсисајд дербито заврши без победник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *