Неверојатно тенки нерви има српскиот тренер (видео)

Ова не е прв испад на Ненад Лалaтовиќ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *