Ни Коронавирус не ги плаши шампионите – Со поддршка од публиката Вардар оди на победа против Монпелје

И покрај предупредувањата на Владата на Република Македонија, вардарци објавија соопштение дека очекуваат полни трибини на последниот меч од фазата по групи во ЛШ

Слични вести...