Ни Македонија не можеше против непоразените Португалци

Нашите млади ракометари елиминирани во осминафиналната рунда од Мундијалот во Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *