Нишикори ужива во четиричасовни маратони на Ролан Гарос

И во првото коло Јапонецот победи во пет исцрпни сета, сега со пресврт го елиминира Хачанов.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *