Нова егзибиција на Дончиќ, даде кош со рамо (Видео)

Нема начин на кој Лука не може баскетот да го уфрли во обрачот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *