Новицки призна дека погрешил околу проценката за Дончиќ

И најголемиот во историјата на Далас маверикс е шокиран од 20-годишниот Словенец, кој веќе е суперѕвезда во НБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *