Објавени почетните состави: Македонија напаѓа со Јаховиќ, Германија со Вернер

Милевски направи неколку измени во однос на дуелот со Лихтенштајн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *