Очекувано – Челзи ќе го задржи Тухел до 2023 година

Во текот на идната седмица ќе му биде продолжен договорот на германскиот стратег по успехот и европската титула што е освоена вчера

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *