Од безбедна дистанца претставниците на прволигашите ја решаваат судбината на прекинатата сезона (Фото)

Дали ќе се доигра или ќе биде „свирен“ предвремен крај.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *