Одбраните на Де Хеа донесоа над 2.000 евра во Дебар

Голманот на Манчестер јунајтед имаше дури 11 одбрани пртив Тотенхем, а многу го израдува еден играч во Sport Life обложувалниците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *