Официјално: Агуеро претставен како нов играч на Барселона

Прво засилување во ерата на Лапорта, со ангажманот на Агуеро речиси сигурно е останувањето на Меси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *