Официјално: Давид Луиз потпиша за Фламенго

Бразилецот кој не се прослави во Арсенал, никој не го сакаше во Европа, се врати дома.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *