Oригиналнa честитка за голот – Баер Леверкузен потсети каде беше Хаверц на почетокот на кариерата (Фото)

Стрелецот на засега единствениот гол во финалето во Лигата на шампионите од германскиот прволигаш пристигна во Челзи, а објавата ќе ве насмее

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *