Осум причини зошто да се верува во победа на Баерн, а две во триумф на Барселона

За разлика од пред 13 месеци, сега Баерн веројатно е уште посилен, а Барса сигурно послаба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *