Ова е забивањето на сезоната во НБА-лигата (Видео)

Првиот пик на последниот НБА-драфт немаше милост.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *