Точно пет години од историјата што ја испишаа селекторот Милевски, потоа Николов, Барди, Велковски, Бејтулаи…

Овој ден има посебно значење за македонскиот фудбал, а сите посакуваме да се повтори истата радост како на 11 октомври 2016 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *