Озил ги налути Германците со поканата до Ердоган

Фудбалерот ќе прави свадба на која најверојатно кум ќе биде претседателот на Турција

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *