Озил ги збесна навивачите на Арсенал по објавената порака за мечевите од ЛШ

Додека Топчиите се подготвуваат за дуелот од Лигата на Европа, нивниот најскап играч си ги следи средбите од елитната лига на УЕФА.

Слични вести...