Панчев на листата на најголеми европски ѕвезди кои никогаш не играле на Европско

Списокот на легенди кои никогаш не се појавиле на ЕП е неверојатен, за некои би се зачудиле како е можно да не биле дел од ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *