Гоче е „кошмар“ за Јувентус (Видео)

„Старата дама“ е стар „муштерија“ на Горан, ова е шести гол за Македонецот против најтрофејниот клуб во Италија во Серија А

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *