Пандев со евро гол и асистенција го руши митот на непобедливост на Јувентус (Видео)

Капитенот на македонската репрезентација блесна против најдобриот тим

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *