Пикот на Јокиќ се потврди за време на реклама, а сега ќе биде најплатен во историјата (видео)

Џокерот пред седум години помина незабележано во втората рунда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *