Пиоли: Не ја потценивме Ѕвезда, заслуживме подобар резултат

Милан вчера излезе во прилично комбиниран состав на „Рајко Митиќ“ и во финишот остана без победата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *