Пирло му честиташе на Интер, но најави нова доминација на Јуве во следните години

Фановите на Интер 11 години чекаа титула, па масовно славеа на плоштадот во Милано за што добија и многу критики.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *