По 58 години, Црвена ѕвезда најави заминување од „Маракана“

Можно ли е српскиот гигант да се сели од домот што го има речиси шест децении?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *