По најбрзиот овосезонски гол во Ла Лига, следуваше рапсодија на „Сан Мамеш“ (видео)

Кукурела по 18 секунди најави интересен дуел, а потоа фудбалерите на Билбао го потопија противникот.

Слични вести...