По направените чекори на Карачиќ, Червар пцуеше: Ни ја украде топката, да му еб*м мајката безобразна

Селекторот на Хрватска не можеше да се воздржи на последниот тајм-аут, а и сам знае каде е причината за поразот

Слични вести...