Почина човекот кој ја запре најимпресивната серија во историјата на боксот

Некогашниот светски првак е првиот што совлада легенда која имаше 90 победи и ниту еден пораз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *