Почна Конференциската лига – Макаби му го расипа свечениот момент на Алашкерт, Феенорд не победи во Хаифа

Израелските екипи имаа одличен старт во новото натпреварување на УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *