(Видео) Почнаа драмите во Кина – Порторико стопи минус 19 против Иран, Русија подобра од Нигерија

Со прецизен удар во последната секунда Порториканците го победија Иран со 83:81, иако имаа огромна негатива во текот на мечот

Слични вести...