Погледнете како изгледаше трофејот за кој играа шпански фудбалерки (Фото)

Многумина останаа без текст од трофејот на Леганес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *