Покетино откри зошто ПСЖ не го победи Бриж

Францускиот тим со Меси, Нејмар и Мбапе во нападот беше апсолутен фаворит, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *