Понеделничкиот малер спречи Брајтон да стане лидер на Премиер лигата

Брајтон никогаш не победил во понеделник, вечерва Кристал палас им покажа дека уште не се зрели за големи нешта.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *