Понуда која не смее да се пропушти: Полуфинален Bet Builder со квоти помеѓу 22 и 40 (Фото)

Вистинскиот избор за полуфиналните натпревари од Европското првенство е Bet Builder-от на Sport Life. Миксот за двата натпревари нуди 10 комбо игри со квоти кои се движат помеѓу 22.00 и 40.00.

Дури три опции имаат максимална квота од 40, а за да дојдете до неа, ќе треба да погодите најмалку три статистички елементи од двата натпревари кои се играат вечерва и утревечер.

- Оглас -

Најнови вести