Порано и пеш се одеше на „Олд Трафорд“, сега никој не доаѓа – Ѓаволски е лоша реализацијата на Јунајтед на трансфер-пазарот

Џејдон Санчо е последниот во низата фудбалери што не доаѓа во Манчестер јунајтед.

Слични вести...