Позната е причината поради која Покетино го извади Меси од игра (ФОТО)

Ваквата одлука на тренерот на ПСЖ е оправдана.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *