Познати коефициентите за финалето во Мелбурн, одамна немало олку голема квота за победа на Ноле

Добрата форма на Медведев ги примора букмејкерите да реагираат вака, но сепак минимална предност му се дава на Србинот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *