Познато е дали Харден ќе може да игра вечерва

Брадата се повреди уште во првиот напад на првиот дуел помеѓу Нетс и Бакс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *