Пред неколку години работеше на бензиска пумпа, а сега успеа да го победи најдобриот снукер играч на сите времиња

Едно од најголемите изненадувања на престижниот турнир

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *